Garderoba z dodatkową funkcją

Szukając udogodnień w garderobie wspierających sprawne przygotowanie się do wyjścia z domu marka ZAJC proponuje do niej wielofunkcyjną wyspę. Z meblem zintegrowana jest… toaletka z zamykanym lustrem i miejscem na kosmetyki.

Garderoba-pokój 

Osobny pokój przeznaczony na garderobę jest marzeniem wielu z nas. Jeżeli możemy pozwolić sobie na ten luksus, to należy starannie podejść do zaprojektowania aranżacji. Przewidzieć w niej wszelkie udogodnienia, które pomogą nam sprawnie przygotować się do wyjścia z domu. Najlepiej, gdy pomieszczenie z garderobą ma duże okno. W naturalnym świetle łatwiej dobrać do siebie kolory ubrań i dodatków. Poranne światło będzie również zastrzykiem energii przed rozpoczęciem pełnego aktywności dnia.

Wszystko na swoim miejscu

Świetnym pomysłem jest zamontowanie szaf wzdłuż ścian oraz ulokowanie komody-wyspy w centrum pomieszczenia. To rozwiązanie bardzo funkcjonalne i estetyczne. Część wysokiej zabudowy możemy wyposażyć w pełne drzwi i przeznaczyć na płaszcze, kurtki oraz elementy garderoby, po które sięgamy rzadziej. Natomiast na lżejsze ubrania oraz te, z których jesteśmy szczególnie dumni czy kolekcje designerskich butów możemy ulokować w przeszklonych szafach-witrynach. Będą tam pięknie wyeksponowane w czym pomoże liniowe oświetlenie ledowe. Zupełnie jak w luksusowych butikach.

Komoda z toaletką

Marka ZAJC wprowadza do garderoby dodatkową funkcję. Nowa wyspa-komoda wyposażona została w zintegrowaną toaletkę. Wystarczy jeden ruch, żeby unieść część blatu, a zyskujemy miejsce do zrobienia makijażu. Z podświetlanym lustrem i miejscem na kosmetyki. Przysiądziemy tu wygodnie na krześle lub pufie, wsuwanymi pod blat. Dzięki temu rozwiązaniu garderoba staje się miejscem, w którym można w pełni przygotować się do wyjścia z domu. Docenią to zwłaszcza panie, które makijaż wykonują stojąc przed lustrem w łazience.

Redakcja
Redakcja
Cześć! Jeśli to czytasz to jeszcze się nie znamy! Ale mam nadzieję, iż to się niedługo zmieni! Więc serdecznie zapraszam Cię do lektury moich wpisów ponieważ według mnie są na prawdę interesujące i pełne merytorycznej wiedzy!

Więcej od tego autora

Polecane

Najnowsze artykuły

Usługi ogrodnicze – na czym polegają?

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak duży jest rynek ogrodniczy w Polsce. Tymczasem znajdziemy w naszym kraju naprawdę wiele firm, które...

Opony do maszyn budowlanych – czym się wyróżniają?

Opony do maszyn budowlanych to bardzo skomplikowane produkty, dzielące się na wiele podgrup. Sprawdź, jak rozdzielić jedne typy od drugich i nie pogubić się...

Jak wybrać akcesoria dachowe, aby były dobrej jakości?

Akcesoria dachowe to produkty, które w wielu przypadkach stanowią niezbędne wyposażenie przy przeprowadzaniu różnego rodzaju robotach dekarskich. Ułatwiają pracę, zwiększają wytrzymałość tworzonych konstrukcji oraz...